Proč 3 dny v Českém ráji

Pro dovolenou nabízí Český ráj opravdu širokou paletu možností výletů a dalších volnočasových aktivit. Turista - návštěvník - výletník si začíná lámat hlavu jak se v tom vyznat. A klade si otázkou: která oblast by neměla být opomenuta při časově omezené dotaci pro průzkum místního "terénu"...?

Rozhodli jsme se, že si tato prezentace nebude klást za cíl vytvořit vyčerpávající seznamy. Čas Vám ušetříme tím, že jsme vybrali pouze to nejlepší. Smyslem je, abyste se zorientovali a u příštích pobytů zde, si již snadno poradíte sami. Oficiálních prezentací Českého ráje, e-průvodců a map s vyčerpávajícími (a to doslova) seznamy je dostatek.

Proč 3 dny v Českém ráji

Dále je krédem této prezentace, že preferujeme v doporučeních výletních cílů přírodní krásy před sportovišti nebo zábavními parky.

Prezentace není primárně určena pro ty, kteří Český ráj dobře znají. Má sloužit především jako lákadlo a úvodní návod pro ty, kteří teprve plánují jeho první návštěvu.

Dovolená a Český ráj - to je ideální volba!

3 dny - považujeme za optimální časový úsek pro ochutnávku toho nejlepšího. Příště již zvolíte jistě 5-denní program:-). Tyto tři dny lze naplánovat v rámci týdenní dovolené nebo prodlouženého víkendu. K doporučenému třídennímu programu si můžete libovolně přidat další výletní cíle. Námi doporučené tipy pro ostatní dny najdete pod odkazem Český ráj - Nutno vidět.

Ne vždy přeje počasí turistice a třeba si budete chtít od pěších výletů odpočinout. Pro tento případ jsme pro Vás přichystali seznam Kam za deště. I zde můžete dle libosti kombinovat a k lepšímu přehledu Vám poslouží mapa.

Máme v plánu obsah webu postupně rozšiřovat o další zajímavá místa. Český ráj jich nabízí bezpočet. Pokud se tedy budete chystat na dovolenou do Českého ráje příští rok, je více než pravděpodobné, že tu naleznete návrh programu pro více než 3 dny.

Přejeme Vám příjemně strávený pobyt!

 

Hotely, penziony, apartmány

Booking.com