Český ráj - kempy

Český ráj, coby víkendový a dovolenkový cíl, sám o sobě znamená propojení s přírodou a to všemi smysly. Proč tedy tuto výzvu nepřijmout naplno, nepřibalit stan a nevyužít pro ubytování některý z místních autokempů? Jejich největším bonusem je zasazení do kouzelné přírody Českého ráje - Komárovský rybník-Branžež, Jinolické rybníky a Sedmihorky - tak to je pro vášnivé kempaře splněný sen... K dispozici jsou většinou i chatky, či dokonce penzion v areálu.

 

 

Úroveň ubytování a především kempu samotného je optimálně vyjádřena v hodnotící tabulce výše. Některé kempy jsou starší, jiné moderní s novým vybavením, na jednotlivých webech lze velmi jednoduše dovodit, do které kategorie dotyčný autokemp patří. Nutno říci, že jak už to tak bývá, v některých případech přivře návštěvník oko s pohledem na okolní scenérii, také např. úroveň přilehlých vodních ploch ke koupání je diskutabilní, ale vše je kompenzováno krásami místní přírody.

Český ráj kempy

Oblíbené vodní plochy ke koupání: legendární Komárovský rybník neboli Branžež a Jinolické rybníky, dále umělá koupaliště.

Hotely, penziony, apartmány

Booking.com